Ödeme Seçenekleri

Tura Kayıt:
Katılınacak turla ilgili özel bir kayıt ve ödeme şartı bulunmadığı takdirde: Talebiniz üzerine tura kaydınız opsiyonlu olarak 7 gün tutulur. Bu süre sona ermeden toplam tur paket bedelinin % 25 ini ve turu uçak dahil satın aldıysanız, uçak ücretinin tamamını kapsayan ön ödemeyi yaptığınız takdirde rezervasyonunuz kesinlik kazanacaktır. Opsiyon süresi sonunda ön ödeme yapılmadığı takdirde tura kayıt talebiniz otomatik olarak iptal edilecektir. Bakiye, yurtiçi gezilerinde seyahatin başlamasından 15 gün öncesine kadar, yurtdışı gezilerinde ise seyahatin başlamasından 30 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır. Ödemelerin belirtilen süre içinde yapılmaması durumunda rezervasyon iptal olmuş sayılır ve aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanır.

Ödemeler:
Ödeme miktarları Dünyanın Renkleri'nin internet sayfasında yayınlan döviz kurları üzerinden hesaplanarak yapılmaktadır. Ancak, Dünyanın Renkleri internet sayfasında meydana gelebilecek olan teknik sorunlardan dolayı oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. Dünyanın Renkleri'nin sorumluluğu bu bilgilerin satış elemanları tarafından teyidiyle başlar.

Taksit İmkanları:
Kredi Kartı ile ödemelerde, bankaların uygulamaları paralelinde taksit yapabilmekteyiz. Lütfen bu konuyu, ödeme sırasında acentamızla görüşün.